NASZA FIRMA

 Nasza firma funkcjonuje od nie dawna, ale mimo to możemy się pochwalić rzetelną i doświadczoną ekipą składającą się jak narazie z kilku pracowników. Mamy jednak nadzieje że z państwa pomocą będziemy mogli się rozwijać, aby każdy z państwa był zadowolony z naszych usług przeprowadzkowych oraz transportowych. Z pełną odpowiedzialnością oraz świadomością przeprowadzamy państwa oraz przewozimy cały dobytek życia a takze małe i duże przedmioty czasem bardziej a czasem mniej wartościowe. Mimo wszystko zawsze zabezpieczamy każdy przedmiot nalezycie aby nic nie uległo zniszczeniu. Nie musicie się także obawiać, że pewnego dnia zapuka do państwa drzwi straż miejska z mandatem za wyrzucanie śmieci w nie dozwolone miejsca przez jakąś firme, którą państwo wynajeli za małe pieniądze. Nasza firma ma w cenie wywóz różnego rodzaju śmieci, rupieci i niepotrzebnych rzeczy w przeznaczone do tego kontenery, które opłacamy by nie dochodziło do takiego typu incydentów. Dlatego lepiej czasem dołożyć pare złoty i spać spokojnie.

Do zabezpieczania państwa mienia uzywamy miękkich materacy z gąbki, kartony, specjalne folie w zależności co przewozimy. Staramy się wykonywać swoją prace jak najlepiej potrafimy.

Nasi pracownicy są już obeznani z przeprowadzkami i transportem po wieloletnich praktykach w różnych firmach przeprowadzkowych lub transportowych. Do tego dla każdego klienta są mili i sympatyczni zawsze starają się grzecznie dogadać z klientem.

Jak to już zostało opisane w naszej ofercie oferujemy:

Zakres usług transportowych ( małe przeprowadzki oraz przewóz sprzętów AGD) oraz zakres usług w wywozie niepotrzebnych gratów z piwnic, strychów, garaży, ogrodów oraz mieszkań , wywóz gruzu!

Zabierzemy wszystko stare meble, zużyty sprzęt AGD, wszystkie rupiecie, złom i makulaturę i GRUZ

Duże meble których nie można wynieść przez drzwi w razie potrzeby rozmontujemy na miejscu, odpowiednio zabezpieczymy i przewieziemy we wskazane miejsce.

 

 

 


WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
SZYBKO SPRAWNIE I TANIO. DZIAŁAMY NA TERENIE CALEJ MAŁOPOLSKI  oraz całej polski.